sobota, 9 kwietnia 2011

Poprawa wyglądu na wakacje :)

Z doświadczenia wiem, że każdej z dziewczyn coś w swoim wyglądzie nie pasuje. Jedne mówią, że mają za małe oczy, za duży nos, są za wysokie ... lecz najwięcej z nas narzeka na swoje dodatkowe kilogramy, które przynoszą wiele smutku (jeśli to tak można nazwać). W mediach, prasie, telewizji - mówi się o szczupłych sylwetkach kobiet, wszędzie jest dużo porad jak schudnąć, jak ujędrnić swoje ciało.
Ja sama na swoim przykładzie wiem jak to jest nie móc jeść słodyczy podczas gdy inni zajadają się aż jest im niedobrze, ćwiczyć, męczyć się i pocić by ładnie wyglądać. Każda z nas chce mieć idealne ciało na plaży i nie tylko, ale ogólnie na co dzień :) Dlatego postanowiłam od teraz zbierać jak najwięcej przydatnych porad i ćwiczeń jak szybko, może mniej zdrowiej schudnąć i co zrobić by nasze ciało było ładnie (ale nie przesadnie) umięśnione oraz ujędrnione.
Na razie pokażę Wam motywację (tak to nazywam :D ) :Nic na nas nie robi takiej motywacji jak zobaczenie kobiet, które wyglądają tak jak my byśmy chciały :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz